+ dodaj ogłoszenie
osobowe (101)
dostawcze (3)
ciężarowe (3)
motocykle (10)
inne pojazdy (1)
części (7)

Samochód Sprzedaż - Auta I ich sprzedaż to loteriaDlaczego taki tytuł?

Powodów jest bardzo dużo. Pierwszy z nich to z roku na rok rosnąca ilość samochodów sprowadzanych do Polski. Importerom głównie zależy na tym aby sprzedaż była na wysokim poziomie. Niestety niezbyt częsta zmiana właściciela auta powoduje że na rynku jest zastój I zarówno sprzedaż jak I kupno nie zapowiadają zbyt optymistycznych prognoz na przyszłość.

Auta od kilku lat zalewają Polski rynek w niesamowitych ilościach a ich sprzedaz z roku na rok sytematycznie maleje. Kryzys w Europie daje nam odczuć zmiany w zachowaniach ludzi. Kiedyś pomimo tego że auta były drogie to nie było większego problemu ze znalezieniem nabywcy a teraz sytuacja się nieco odmieniła I nie jest juz to takie proste.

Każdy kto kupuje samochód musi brać pod uwagę jak będzie wyglądała sprzedaz, czy nie przepłaca przy zakupie, czy auta którymi jest zainteresowany są w dobrym stanie I po kolejnych latach ich użytkowania nie będzie problemu ze zmianą kolejnego właściciela a sprzedaz nie pochłonie tygodni czy nawet miesięcy.
samochód sprzedaż     auto scout     drobne ogłoszenia     motoryzacyjne    
Copyright © 2012 OgloszeniaZaDarmo.pl
kontakt    |    reklama    |    regulamin